EV VE OFİS LOJİSTİĞİ

Tolu Lojistik, ev ve ofis lojistiği hizmeti kapsamında nakliye, yükleme, paketleme, sigortalama, montaj ve ekspertiz hizmetleri sağlamaktadır.

Nakliye: Özel donanımlı araç filosu ile taşınan eşyalar, araca yüklendiği şekilde (toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş) yeni adrese teslim edilmektedir.

Yükleme: Paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmiş ev veya ofis eşyaları nakliye aracına titizlikle yüklenmektedir.

Paketleme: Taşınacak eşyalar, demonte edildikten sonra paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Depolama: Müşterilerimizin ev ve ofis eşyaları 1/27 güvenlikli ve hijyenik koruma koşullarına uygun olarak Ankara ve İstanbul’daki depolarımızda depolanmaktadır.

Eşya Sigortası: Beyan edilen eşya değeri üzerinden taşınan ve depolanan ev, ofis eşyalarınıza yönelik yapılan kapsamlı bir sigortadır. Operasyon sırasında oluşabilecek risklere karşı müşterilerimiz korunmaktadır.

Expertiz Çalışmaları: Taşınma işlemlerinden önce ekspertiz çalışmaları gerçekleştirilmekte ve müşterilerimize taşıma önce yapılacak hazırlıklar hakkında ayrıntılı bilgi verilerek, fiyat teklifi sunulmaktadır.

Yerleştirme ve Montaj: Taşınılan adreste, ev veya ofis eşyaları araçtan indirilmekte, paketlerinden çıkarılarak, ilgili kullanım alanlarına yerleştirilmektedir. Uygun fiziki şartların bulunması halinde demonte edilmiş mobilyalar montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Paketlemede kullanılan tüm malzemeler geri toplanmaktadır.

© 2017 Tolu Akar. Yap. İnş. Nak. Petrol Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır