Vizyonumuz ve Misyonumuz

Amaç birliği içerisinde, hizmette toplam kaliteyi ön planda tutan müşteri memnuniyetini koşulsuz benimseyen, eleştiren değil çözüm üreten, sektörel bilgi birikimi ve tecrübesi ile süreç yönetebilen, çalışanlarından oluşan kurumsal yapısı ile sürekli değişim ve gelişimi hedefleyerek sektöründeki standartları belirlemek.

TOLU LOJİSTİK

1983 yılında faaliyete başlayan Tolu nakliyat kurulduğu günden itibaren sektöründe istikrar ve güvenin adresi olmuştur Güvenilir kaliteli ve başarılı taşımacılık anlamında bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş nakliye sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. merkezi Kayseri olup faaliyetlerimiz burdan yürütülmektedir. 1983 yılında faaliyete başlayan Tolu nakliyat kurulduğu günden itibaren sektöründe istikrar ve güvenin adresi olmuştur Güvenilir kaliteli ve başarılı taşımacılık anlamında bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş nakliye sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. merkezi Kayseri olup faaliyetlerimiz burdan yürütülmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her yerine güvenilir taşımacılık sağlanmaktadır. Şirketimiz, çok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, taşımacılık filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Yenilikçi , girişimci, teknolojik, çözüm ve sonuç odaklı tanımlara sahiptir. Türkiye’nin önemli ve saygın firmalarına yüksek kalite ve güvenle hizmet sunmaktadır. Tolu Nakliyat hedeflerine daha rahat ulaşabilmek için yoluna durmaksızın devam etmektedir.

© 2017 Tolu Akar. Yap. İnş. Nak. Petrol Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır